Forum Mazurskie Centrum Nurkowe Strona Główna Mazurskie Centrum Nurkowe
im. Andrzeja Balona Tarasiewicza. Nurkujemy na Mazurach i nie tylko

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nie ma z kim nurkować.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mazurskie Centrum Nurkowe Strona Główna -> Wyjazdy nurkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Slawek

PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 21:54    Temat postu: Nie ma z kim nurkować. Odpowiedz z cytatem

Hehe sorki za zaczepny temat.
Ale chciałbym zauważyć że trochę to smutne że ludzie nurkują i nie wrzucają tu info dla innych.
Pamiętam jak Piotruś mówił że uruchomił forum żeby ludzie się mogli umawiać na nurki. Można by pomyśleć że nikt nie nurkuję ale docierają do mnie informacje o nurkowaniach o których nikt nie pisze, smutne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Maj 16, 2010 21:54    Temat postu:

Powrót do góry
Radzio

PostWysłany: Nie Maj 16, 2010 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio tylko po kluczyki się zanurzyłem Razz a tak, to naprawdę nie nurkowałem, matura przecież Very Happy
Powrót do góry
Biały

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radzio Ty się matura przejmujesz??? Przecież to dla Ciebie pikuś, no dobra Pan Pikuś Smile
Radzio

PostWysłany: Pon Maj 17, 2010 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie to, że się jakoś mega przejmuję, bo zdać to na pewno zdam, ale chodzi o wysoki wynik na studia Razz
Powrót do góry
iwansteryd

PostWysłany: Sob Wrz 27, 2014 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się ze Slawkiem tak jak by tych nurków nie było
Powrót do góry
LeWy

PostWysłany: Wto Wrz 30, 2014 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacie kręce jaki stary kotlet odgrzany Very Happy
Myślę że forum umarło śmiercią naturalną, teraz to facebooki, tweetery i inne parszywe blogery są na topie i tam trzeba szukać ludzi...
Może jeszcze kiedyś nadejdzie taki dzień że formum się podniesie jak feniks z popiołów... ale to chyba daleka droga Sad

Co do nurkowań to one są tylko się nikomu nie chce juz pisać, dzwonić itp.. bo to najszczęściej jakieś spontony są (jak tegoroczne w moim przypadku)... przyjdzie zima przyjdzie lód to może wtedy się coś ruszy, bo jak co roku za cel jest obrana Arabella i zabawki Very Happy
Powrót do góry
piotrusmcn

PostWysłany: Nie Paź 05, 2014 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arabella- 10 m widoczności na dnie!!! Widać ją całą z 27 m!!! Jutro Hańcza Smile
adam

PostWysłany: Pon Paź 27, 2014 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LeWy napisał:
Jacie kręce jaki stary kotlet odgrzany Very Happy

To lecim z tym kotletem dalej.
Wczoraj Mamry Zwierzyniecki Róg. Płytki nurek szuwarowy z Maćkiem i wizura na przyzwoitym stabilnym poziomie 2 metrów hehe. Ale nurek i tak był za..bi..ty Wink
Szczególnie, że nurkując na kompas wyszedłem dokładnie w tym samym miejscu co wszedłem.
Ale co się dziwić jak PNA robiłem u Piotrka Wink I tak pewnie więcej w tym przypadku niż planu ale dzięki bardzo Piotrek za kursa.
Z takim instruktorem trza się powoli przygotowywać do podlodowego i P2.
Koło 11 listopada pewnie też zamoczymy się na Zwierzynieckim.
Powrót do góry
Czarny

PostWysłany: Wto Paź 28, 2014 17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznaje, ze troche szkoda ze nikt nie pisze wczesniej, ze gdzies sie wybiera, bo mimo ze jest profil na FB to tam i tak sie najczesciej wrzuca raczej fotki zrobione juz w trakcie wyjazdu a nie posty typu - "w weekend smigamy na Hancze, kto sie przylaczy?".

Ja z koleji to forum traktuje troche bardziej jako kronike z wyjazdow - do pisania relacji, w ktorzch mozna poidzielic sie informacjami i tak troche miec jakas pamiatke z wyjazdu w formie elektronicznej, do ktorej zawsze mozna wrocic. Na FB te bardzo stare posty znikaja - tutaj nie.
Chociaz przyznaje sie bez bicia, ze w ciagu ostatniego roku nie napisalem zadnej relacji, a przeciez we wrzesniu 2013 spotkalismy sie w Czechach na kamieniolomach (bylo nas sporo bo i Gruby, Tomcio z Łomzakami, Mario z dziewczyna) i pare kamieniolomow obnurkowalismy - a na polskich stronach nie znajdzie sie o nich nic (znane sa tylko Svobodne Hermanice), potem bylismy w miedzyczasie z Hamerem we Francji, potem w Meksyku (informacje na biezaco pisalismy w wymyslonym profilu na FB - Blackboldirish Mexico Team), trzy tygodnie temu bylem z Czechami po raz kolejny na Sardynii a w tej chwili nurkujemy z Hamerem znowu we Francji. Pomijam jednodniowe akcje typu Miltitz ale z tego tez by mogla byc fajna relacja - ktora potem moglaby sluzyc jako zrodlo informacji dla innych, ktorzy chciceliby sie tam kiedys wybrac.

Ale ok, sprobuje sie spiac i napisac cos z tegorocznej Francji, bo mysle ze przyszlosciowo i mloda gwardia by mogla sie zapalic do jaskin i moze kiedys przyjechac tu wieksza grupa, zrobic kurs czy moze ponukowac dla siebie - a daloby sie tanio, bo mozna spac w namiotach albo przyczepach kempingowych, przywiezc wlasna sprezarke (chociaz ceny powietrza podobne do naszych i fajnie rozliczane - realnie ile dobiles a nie "za butle") i samemu sobie gotowac. Wstep do jaskin jest za darmo, najwiekszy wydatek to paliwo i oplaty na autostradzie (ok 90EUR w obie strony za jedno auto).
adam

PostWysłany: Pią Paź 31, 2014 00:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarny dawaj historyjkę i zdjęcia jak masz. Nie dam rady tam nurkować, ale poczytać i pooglądać to z wielką chęcią. Czekam na relację.
Pozdrawiam Adam
Powrót do góry
adam

PostWysłany: Sob Lis 08, 2014 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coby forum żyło nadal. Jutro ok 10.00 zobaczymy co słychać lub widać w Harszu.
Powrót do góry
adam

PostWysłany: Nie Lis 09, 2014 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byliśmy z Kubą i Maćkiem na Harszu. Woda fajna, czysta ale widoczność tak na 4-5m.
11 list. znowu nurkuję z Maćkiem. Zobaczymy gdzie. Zwierzyniecki, Harsz a może Przystań.
Może ktoś podpowie gdzie można trafić na podwodne łąki gdzie by było trochę ryb do poogladania.
Przypomniało mi się, może skoczymy tam gdzie Piotrek zabiera na nocne.

Nic z tego. Nie damy rady nabić butli 11 list., a Maciek musi tego dnia oddać butlę nabitą.
Do następnego razu.
Powrót do góry
sampek

PostWysłany: Sro Lis 12, 2014 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotrusmcn napisał:
Arabella- 10 m widoczności na dnie!!! Widać ją całą z 27 m!!! Jutro Hańcza Smile

Piotrek żartujesz sobie czy serio mówisz? Smile
O ja głupi nie zaglądałem na forum tak długo... Był ktoś od tego czasu na arabelce? Jest szansa, że dalej jest dobrze?
LeWy

PostWysłany: Czw Lis 13, 2014 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nooo zaskoczyłeś mnie Piotrze, taka wizura normalnie nie do wiary że Mamry mogą być takie czyste... teraz to trzeba będzie czekać już chyba tylko na lód by się tam dostać Very Happy i może.. może w tym roku dopisze szczęście i się nie zmęci woda pod lodem..

Czarny na Twoje opowieści jak zawsze czekam z utęskniniem bo nic się tak dobrze nie czyta jak świetnie opisana wyprawa... Smile
Powrót do góry
piotrusmcn

PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 06:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ot się obudzili Smile, post z 5.10 Smile
Reklama

Wysłany: Wto Lis 18, 2014 06:52    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mazurskie Centrum Nurkowe Strona Główna -> Wyjazdy nurkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: